Plieniniai radiatoriai HENRAD

 • Plieniniai vandens šildymo radiatoriai „HENRAD“ gaminami Belgijoje ir skirti naudoti uždarose priverstinės cirkuliacijos vandens šildymo sistemose.

  Radiatoriai „HENRAD“ taikomi gyvenamųjų, visuomeninės ir gamybinės paskirties patalpų, kur oro drėgnumas yra normalus, šildymui. Negalima jų montuoti baseinuose, pirtyse, skalbyklose. Šildymo sistemų vamzdynai gali būti iš paprasto (necinkuoto) plieno, vario arba plastmasės su oro deguoniui nepralaidžiu (antidifuziniu) sluoksniu.

  Radiatoriai “HENRAD” gali būti įrengiami sistemose, kurių maksimalūs darbo parametrai yra 10 bar ir 110°C. Vandens nuostoliai uždarose šildymo sistemose (su membraniniais išsiplėtimo indais) neturi viršyti 5 % sistemos talpos per metus. Radiatorius leistina montuoti ir nedidelėse atvirose sistemose, kurių šiluminė galia neviršija 30 kW, o vandens nuostoliai neviršija 10 % per metus. Centrinio šildymo sistema turi būti nuorinama. Todėl patartina aukščiausiose vietose įrengti automatinius, o radiatoriuose – rankinius oro išleidiklius.

  Gaminama plati radiatorių gama – apatinio, šoninio prijungimo, įvairaus aukščio nuo - 300 mm iki 2200 mm, su išvystytu papildomu šildymo paviršiumi. Taip pat gaminama radiatorių serija be papildomo konvekcinio šildymo paviršiaus ir dekoratyvinių skydelių, skirta medicininės paskirties įstaigoms su padidintais higieniniais reikalavimais.


  “HENRAD” radiatorių tipai: „Compact“ – šoninio prijungimo radiatoriai; „Premium“ – apatinio prijungimo radiatoriai; „Standard/Sanirad“ – šoninio prijungimo radiatoriai be viršutinių ir šoninių dekoratyvinių skydelių; „Renorad“ – šoninio prijungimo radiatoriai, atstumas tarp prijungimo ašių 350, 500, 900 mm; „Everest“ – apatinio prijungimo radiatoriai lygiu šildymo paviršiumi.

  Pagal specialų užsakymą radiatorių paviršiai gali būti padengti specialia danga. Tai padidina radiatorių kainą, bet tokius radiatorius galima montuoti padidinto drėgnumo patalpose (mėsos gamybos cechuose ir kitokiose panašaus pobūdžio patalpose).

  “HENRAD” radiatoriai gamykloje supakuoti į storą polietileninę plėvelę. Šildymo plokštumų briaunos ir kampai apsaugoti kartonu. Statybos eigoje radiatoriai montuojami neišpakuoti, kad nebūtų pažeistas paviršius.Įpakavimą galima nuimti tik visiškai pabaigus apdailos darbus.

  “HENRAD” radiatoriai gaminami iš aukštos kokybės mažai anglingo šalto valcavimo plieno. Radiatoriai nuriebalinami, pasyvuojami geležies fosfatu, padengiami gruntu ir milteliniais dažais, sukepinant juos 200°C temperatūroje. Radiatorių spalva nėra akinančiai balta, ji su vos matomu atspalviu. Tai atitinka šiuolaikinės mados reikalavimus ir padeda radiatoriams neišsiskirti interjere. Miltelinis dažymas pasižymi aukšta kokybe – radiatorių spalva dėl aukštos temperatūros ir laiko nekinta. Pagal užsakymą radiatoriai gali būti nudažyti kita spalva. Aukštą gaminių kokybę patvirtina ne tik įvairūs sertifikatai, bet ir gamybos kokybės kontrolės sertifikatas ISO 9000.

  Prekių nėra.